وبلاگ طرفداران بانوی شعر ایران : فروغ فرخزاد
بانو ، سال هاست که با رفتن تو، رویای پرواز تمام پروانه های درّه ی ابریشم، در پیله های تنهایی شان پوسیده و مهتاب روشنی آن سال ها، بر فراز آسمان گرفته ی اکنون، وصله ی ناجوری بیش نیست. و تو، که نیستی تا بگویی این شب ها را کجای این جهان بی گفت و گو اتراق کنیم، و آسمان خالی پرواز را با کدام پروانه ی خسته ای پر، که بگویی چرا هر چه باد می آید، بوی آشنایی به مشاممان نمی رسد، چرا هر چه باد می اید، بوی دشنه می آورد و کابوس؟ و هر چه باران می اید، شیون گریه می بارد از آسمان؟

فروغانه

فروغانه یک نشریه ی دیجیتال ادبی-فرهنگی غیر انتفاعی است که به وسیله ی وبلاگ طرفداران بانوی شعر ایران، فروغ فرخزاد، منتشر می شود. همانطور که از نام اش پیدا است، تمرکز این نشریه بر زندگی و آثار فروغ فرخزاد است. اگرچه، حیطه ی فعالیت این نشریه فقط محدود به آثار فروغ نیست، بلکه تلاش داریم تا علاوه بر آن، مطالبی در ضمینه های مختلف که در محتوا و مضمون با آثار فروغ وجه اشتراک دارند را در این نشریه بگنجانیم. امیدواریم بتوانیم از آثار تمامی دوستانی که در این ضمینه ها فعالیت داشته اند نیز در این نشریه استفاده کنیم.

تاریخ انتشار نخستین شماره ی فروغانه هنوز مشخص نیست، و ما در حال حاضر مشغول انجام مقدمات انتشار آن هستیم. به محض اتمام این مراحل اولیه، تاریخ دقیق انتشار، و مهلت ارسال آثار، به همراه شرایط و ضوابط آن را در صفحه ی اختصاصی فروغانه در وبلاگ طرفداران فروغ فرخزاد قرار خواهیم داد.

          ضمنن، افرادی که علاقه مند به همکاری در هیئت تحریریه ی فروغانه هستند لطفن درخواست و چگونگی همکاری خود را به ایمیل نشریه بفرستند. توجه داشته باشید که فروغانه نشریه یی غیر انتفاعی است و همکاری با آن به صورت افتخاری خواهد بود؛ اگر چه حقوق هر یک از همکاران فروغانه و یا هر فردی که اثری جهت انتشار برای ما می فرستد به عنوان مؤلف در نشریه محفوظ می باشد. در حال حاضر، ما به افرادی با مهارت در ضمینه های صفحه آرایی، تصویر گری، و طراحی گرافیک بسیار نیازمندیم، و خوشحال خواهیم شد در خدمت افرادی که به ویژه مایل به همکاری در این ضمینه های خاص هستند باشیم.

آدرس ایمیل فروغانه: forughaneh@gmail.com

          اخبار و اطلاعات جدید پیرامون فروغانه را در وبلاگ طرفدران فروغ فرخزاد، و صفحه ی فیسبوک فروغانه پیگیری کنید:

          forugh.org

fb.com/forughaneh


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات